BURCLAR

6 Eylül 2017 Çarşamba günü balık burcunda gerçekleşen dolunay, duygusal karışıklığa, zaaflarımızın ortaya çıkmasına ve  aşk hayatımızdaki değişimlere,sorunların çözümünün başlayacağı bir dönemin başlangıcı olacak.

Koç Burcu:Sizi kıskanan biri,hakkınızda dedikodular yayarak ,sizinle uğraşacak.Koşuşturmalı bir hafta olacağından ayak burkmalarına dikkat edin

Boğa Burcu: Uzun süredir çözülmeyen bir işiniz bu hafta çözüm bulacak.Yalnız boğaların kapısını aşk çalacak.Lüks harcamalara dikkat etmeli ,paranızı daha akılcı kullanmalısınız

İkizler Burcu: Kendinizi anlatmakta zorlandığınız bir hafta olacak. Ev ve iş yaşamınızda gerginlikler olabilir,sakin olun, düşünmeden konuşmayın.

Yengeç Burcu: Yaşamınızdaki olumsuzlukları tamir etmeye başlayacağınız bir dönem, kararsızlığınız azalacak.aniden gündeminizde olmayan kısa geziler olabilir

Aslan Burcu: Şanslı bir döneme giriyorsunuz,para kapınız açılıyor.İş  yaşamınızda yoğun bir hafta sizi bekliyor

Başak Burcu: Stresli açıların etkisindeki Başaklar,dolunay ve misafir ettikleri mars gezegeni nedeniyle kendilerini arenedaki gladyörler gibi hissedecekleri bir haftadalar.Koşurtururken ufak kazalar yaşayabilirsiniz.Sindirim sisteminize dikkat edin. Ay karşıt burcunuz balık'ta olduğu zamanlarda yeni bir projeye başlamayın. Evli Başaklar eşlerine empati yapsınlar. Davranışlarındaki farklılık gizli sıkıntılarından olabilir,üstünüze almayın.

 Terazi Burcu : Dostluk kavramı sizin için önemli olduğu için, güvendiğiniz birinden göreceğiniz zarar, dolunayın size kötü bir süprizi olacak .Bilinçaltı dünyanınızın hareketlendiği bir hafta, rüyalarınız size yol gösterecek .

Akrep Burcu: Uzun süredir devam eden sıkıntıların bittiği,gülmeyen yüzünüzü güldürecek olayları yaşayacağınız bir dönem.Duygusal yaşamınızda kendinizi güçlü hissedeceğiniz ve güzel gelişmelerin olacağı bir hafta.Sosyal yaşantınız hareketleniyor,yardım amaçlı düzenlenen çalışmaların içinde olabilirsiniz.

Yay Burcu: Dolunay ve Başak burcu etkinliği nedeniyle,kavgacı insanları mıktanıs gibi çekeceksiniz.Siz sakin olun,onlara uymayın. Yöneticilerinizle tartışmalara girmekten kaçının.

Oğlak Burcu : Dolunaydan olumlu etkileneceksiniz,kapınızı çalacak  güzellikleri karşılamaya hazırlanın.Yurt dışı seyahatler olabilir. Hayallerinizi gözden geçirip kendi yolunuzda ilerlemenizde yarar var. Kas ve eklem ağrılarına dikkat edin.

Kova Burcu:Mars gezegeninin zıt burcunuz olan Aslanı terk etmesi ile rahat bir nefes almaya başlayacaksınız,kötü günler geri de kalacak.hiç düşünmediğiniz kadar para kazanabilirsiz.

Balık Burcu :Dolunay Başak ve balık burcunda gerçekleşeceği için fazla etki altında kalacaksınız.Maddi kayıplar yaşayabilirsiniz,mutsuzluğa kapılıp depresyona düşmeyin. Çevrenizle gerginlik yaşamayın,daha az konuşun,ağzınızdan çıkana dikkat edin.

Etiketler : burc
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.